Profile™ Opal™ 2.0 Ultra Nugget Ice Maker - Side Tank Accessory - P4AAKASSWSS
Profile™ Opal™ 2.0 Ultra Nugget Ice Maker - Side Tank Accessory
Model: P4AAKASSWSS
Available from Southern Appliance, serving customers throughout Georgia.
Specifications
Specifications
Appearance
| Installation | Countertop |
| Color Appearance | Stainless Steel |
Weights & Dimensions
| Overall Depth | 6.75 in |
| Overall Height | 16.5 in |
| Overall Width | 3 in |
| Approximate Shipping Weight | 3.31 lb |
| Net Weight | 2.43 lb |
Warranty
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
You might also like these best sellers...
Where to Buy GE Profile Appliances in Georgia.












