$1,210.00
Electric Range - CREW3552RB
Features
Specifications
Features
4.8 Cu. Ft. oven capacity
Self-clean oven
Oven window
Porcelain Upswept cooktop
Dual-element Bake
Removable full-width storage drawer
Specifications
Product Details
| Item Long Description | CROSLEY 30 Inch Freestanding Electric Range with 4 Coil Elements, Self-Clean, Spill Saver Cooktop, Electronic Control, Color: Black |
| Item Color | Black |
| Item Length | 28.0" |
| Item Width | 30.0" |
| Item Height | 47.0" |
| Item Weight | 149 |
| Item Size | Large |
| Dallas Inventory | 12 |
| Tampa Inventory | 4 |
| Memphis Inventory | 6 |
| Graniteville Inventory | 4 |
You might also like these best sellers...
Where to Buy Crosley Appliances in Georgia.















