Side-by-Side, No Frost, 606 Liters (Freezer 183 Liters), Energy Model, Glass Shelves - TFZ22JRDWW
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
Side-by-Side, No Frost, 606 Liters (Freezer 183 Liters), Energy Model, Glass Shelves
Model: TFZ22JRDWW


Specifications
Certifications
Certifications
California Prop 65
Specifications
WEIGHTS & DIMENSIONS
| Overall Width | 0 in |
| Approximate Shipping Weight | 310 lb |
| Net Weight | 290 lb |
FEATURES
| Dispenser | Non-Dispenser |
| Exterior Style | Free-Standing |
| Icemaker | Non-Icemaker |
APPEARANCE
| Color Appearance | White on White |
Dimensions & Weight
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
| Weight | 290 lbs. |
Number of Boxes, Shipping Dimensions, & Shipping Weight
| Number of Boxes | 1 |
| Shipping Width | - |
| Shipping Height | - |
| Shipping Length | - |
| Shipping Weight | 330 lbs. |
| Total of Shipping Weight | 330 lbs. |
| Source | Manufacturer |
Cubic Feet Measurement & Dimensional Weight
| Cubic Feet Measurement | - |
| Dimensional Weight | - |
| Total of Cubes | - |
| Total of Dimensional Weight | - |
You might also like these best sellers...
Where to Buy GE Appliances in Georgia.










