, FS Cooker, Gas, Pyrolytic, 4 Burner - JGBP35GXAWW
This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
, FS Cooker, Gas, Pyrolytic, 4 Burner
Model: JGBP35GXAWW


This product has been discontinued by the manufacture and is no longer available.
, FS Cooker, Gas, Pyrolytic, 4 Burner
Model: JGBP35GXAWW
Available from Southern Appliance, serving customers throughout Georgia.
Specifications
Certifications
Certifications
California Prop 65
Specifications
WEIGHTS & DIMENSIONS
| Net Weight | 205 lb |
| Approximate Shipping Weight | 225 lb |
| Cabinet Width | 30 in |
FEATURES
| Fuel Type | Natural Gas |
APPEARANCE
| Color Appearance | White on White |
Dimensions & Weight
| Width | 30 in. |
| Height | - |
| Length | - |
| Weight | 205 lbs. |
Number of Boxes, Shipping Dimensions, & Shipping Weight
| Number of Boxes | 1 |
| Shipping Width | 35 in. |
| Shipping Height | - |
| Shipping Length | - |
| Shipping Weight | 245 lbs. |
| Total of Shipping Weight | 245 lbs. |
| Source | Calculation |
Cubic Feet Measurement & Dimensional Weight
| Cubic Feet Measurement | - |
| Dimensional Weight | - |
| Total of Cubes | - |
| Total of Dimensional Weight | - |
You might also like these best sellers...
Where to Buy GE Appliances in Georgia.










